Palmares 2022 - Festivalul Fulg de nea

2022
Festivalul de muzică pentru copii
Du-te la conținut

Palmares 2022

Arhivă > 2022
Trofeul „Fulg de Nea” 2022
Ștefania Petric
Câmpia Turzii

Secțiunea Interpretare
Grupa 1
6-8 ani
Rebeca-Maria Popa
Alexandru Dimitriu
Erika Ioana Bădin
Amelie Peta Merlas Popa
Ștefania Buda
Ranya-Antonia Roman
Adnana-Ioana Crișan-Nan
Rebeca-Maria Nicolae
Carina-Teodora Oancea
Teodora Maria Tamaș
Brașov
Brașov
Măneciu-Ungureni
Brașov
Brașov
Berești-Meria
Brașov
Brașov
Zărnești
Sânpetru

Trofeul grupei

Premiul I

Premiul II
Premiul II

Premiul III

Premiul III

Mențiune

Mențiune

Mențiune
Mențiune
Grupa 2
9-11 ani
Emma Moroșanu
Edina Andreea Alexandra Adumitroaie
Adelina Maria Nedelcu
Diana Andreea Pînzaru
Maria-Edina Neagu
Ștefania Răus
Alina Badea
Xenia Călinescu
Emma Naomi Constantinescu
Brașov
Moreni
Prundu
Vaslui
Vârfuri
Dumbrăvița
Moreni
Brașov
Bușteni

Trofeul grupei

Premiul I

Premiul II
Premiul II

Premiul III

Premiul III
Mențiune
Mențiune
Mențiune
Grupa 3
12-14 ani
Lavinia Gabriela Maxim
Marina-Georgiana Domboș
Alexia Vay
Ștefania Grapă
Giulia Elena Haidău
Arina Băneșiu
Antonino Gabriel Aurel Matei
Selena Asavei
Bianca Ștefania Buliga
Maya Stroia

Dancu

Valea Dobârlăului
Brașov
Brașov
Iași
Brașov
Moreni
Brașov
Râșnov
Brașov
Trofeul grupei
Premiul I
Premiul I
Premiul II
Premiul II

Premiul III
Premiul III
Mențiune

Mențiune
Mențiune
Grupa 4
15-18 ani
Nicolae-Andrei Bucă
Daria Rotaru
Andreea Cristea
Flavia Alexandra Onea
Cătălina-Andreea Kovács-Coandă
Maria-Cristina Nedelcu

Săcele
Brașov
Feldioara
Nămoloasa
Brașov
Brașov
Trofeul grupei
Premiul I
Premiul II
Premiul II
Premiul III
Premiul III
Secțiunea Creație

"Despre mine"

Muzică: Camil Beldeanu

Text: Victor Alexandru Lazăr

Victor Alexandru Lazăr
Săcele

Premiul I

Premii speciale

Nicolae-Andrei Bucă
Andreea Vintilă
Victor Ștefan Moldovan Maniu
Andra Maria Brînzea
Antonia Carina Pavel
Medeea Alexandra Gheorma
Victor Alexandru Lazăr
Alma Lorena Andronache
Alexandra Vintilă
Bianca Ștefania Buliga
Ștefan Cîrstea
Andra Teodora Bucur
Antonia Maria Buliga
Antonia Radu-Cosma
Flavia Alexandra Onea
Maya Stroia
Andreea Cristea
Daria Rotaru
Săcele
Brașov
Florești
Brașov
Valea Dobârlăului
Râșnov
Săcele
Ploiești
Brașov
Râșnov
Brașov
Moreni
Săcele
Brașov
Nămoloasa
Brașov
Feldioara
Brașov
Premiul „Șerban Georgescu”
Premiul „Dumitru Lupu”
Premiul „Tavi Bălășcău”
Premiul juriului
Premiul special
Premiul de excelență
Premiul de popularitate
Premiul „Viva la Musica”
Premiul „TESS”
Premiul „Dreamday”
Premiul pentru debut
Premiul „Simpatia”
Premiul de apariție
Premiul „Libris”
Premiul „Libris”
Premiul „Bubu Flowers”
Premiul revistei „Migalo”
Premiul Univ. Naț. de Arte
              „George Enescu”, Iași.
facebook.com/FestivalulFulgDeNea
0723 883619
info@fulgdenea.ro
Înapoi la cuprins