Palmares 2019 - Festivalul Fulg de nea

2019
Festivalul de muzică pentru copii
Mergi la conținut

Palmares 2019

Arhivă > 2019
Trofeul „Fulg de Nea” 2019
Alexandra Balint
Prejmer

Secțiunea Interpretare Muzică Ușoară
Grupa 1
6-8 ani
Ștefania Răus
Rebecca Ailincăi
Larisa Maria Bugiu
Xenia Călinescu
Emma Gabriela Moroșanu
Andra Brânzea
Anais Ioana Cihodaru
Sabrina Eleonora Chiriac
Anastasia Ailincăi
Mihai Iuga
Dumbrăvița
Brașov
Brașov
Brașov
Brașov
Brașov
Iași
Iași
Brașov
Brașov

Trofeul grupei

Premiul I

Premiul I
Premiul II
Premiul II

Premiul III

Premiul III

Mențiune

Mențiune

Mențiune
Grupa 2
9-11 ani
Giulia Elena Haidău
Victor Alexandru Lazăr
Larisa Gabriela Gobei
David Constantinescu
Antonia Carina Pavel
Bianca Ștefania Buliga
Arina Băneșiu
Alexandra Băncilă
Amalia Cristina Ciobăniță
Iasmina Dascălu
Iași
Săcele
Brașov
Iași
Dobârlău
Râșnov
Brașov
Bran
Lețcani
Brașov

Trofeul grupei

Premiul I

Premiul I

Premiul II
Premiul II

Premiul III

Premiul III
Mențiune
Mențiune
Mențiune
Grupa 3
12-14 ani
Lorena Bulei
Andreea Cristea
Daria Maria Rotaru
Maria Stroe
Otilia Scriminț
Nicolae Andrei Bucă
Darius Moisa
Alexandra Iuga
Antonia Nicolau
Denisa Maria Burlacu

Rediu

Feldioara
Brașov
Brașov
Brașov
Săcele
Brașov
Brașov
Brașov
Iași
Trofeul grupei
Premiul I
Premiul I
Premiul II
Premiul II

Premiul III
Premiul III
Mențiune

Mențiune
Mențiune
Grupa 4
15-18 ani
Flavia Crișan
Bianca Solomon
Diana Elena Folosea

Zărnești
Brașov
Râșnov
Premiul I
Premiul II
Premiul III
Secțiunea Interpretare Muzică Populară
Grupa 1
6-8 ani
Cătălin Andrei Manea
Codlea
Premiul I
Grupa 2
9-11 ani
Elise Corboș
David Rabocskai
Râșnov
Brașov
Premiul I
Premiul II
Grupa 3
12-14 ani
Denisia Sănduleac
Sabrina Maria Aiacoboaie
Nicoleta Ioana Susma
Radu Băilă
Miruna Vereguț
Ștefan-Costin Păncescu
Concești
Ibănești
Nehoiu
Brașov
Dobârlău
Brașov
Premiul I
Premiul II
Premiul II
Premiul III
Mențiune
Mențiune
Grupa 4
15-18 ani
Denisa Drăgoi
Flavia Crișan
Mara Elena Călin
Ana-Maria Sandulea
Râșnov
Zărnești
Codlea
Covasna
Premiul I
Premiul II
Premiul III
Premiul III
Secțiunea Creație

"I just want to love you"

Muzică și text: David Balogh


"
Lasă visele să zboare "

Muzică și text: Cristian Alivej
Andreea Cristea


Rebecca Ailincăi

Feldioara


Brașov

Premiul II


Premiul III

Premii speciale

Maia Stroia
Medeea Gheorma
Flavia Crișan
Diana Elena Taras
Ștefania Grapă
Denisa Bulei
Teodora Stroe
Denisa Maria Mocanu
Rebecca Chirca
Denisa Ioana Țicău
Sara Danca
Antonia Șteblea
Daria Ion
Georgiana Mircea
Antonia Buliga
Selena Asavei
Alexia Vay
Alexia Andreea Costea
Alessia Maria Hanganu
Denisa Hulea
Mihai Iuga
Brașov
Râșnov
Zărnești
Brașov
Brașov
Rediu
Brașov
Codlea
Brașov
Brașov
Brașov
Brașov
Brașov
Brașov
Brașov
Brașov
Brașov
Prejmer
Lețcani
Brașov
Brașov
Premiul „Șerban Georgescu”
Premiul „Dumitru Lupu”
Premiul „Tavi Bălășcău”
Premiul juriului
Premiul de interpretare
Premiul de excelență
Premiul de popularitate
Premiul „Viva la Musica”
Premiul „TESS”
Premiul „Dreamday”
Premiul pentru debut
Premiul „Simpatia”
Premiul „Speranța”
Premiul „AVON”
Premiul „AVON”
Premiul „Libris”
Premiul „Libris”
Premiul „Poșta Română”
Premiul „Bubu Flowers”
Premiul „Reinert”
Premiul „Reinert”
facebook.com/FestivalulFulgDeNea
0766 235438
festivalulfulgdenea@yahoo.com
Înapoi la conținut