Palmares 2011 - Festivalul Fulg de nea

2019
Festivalul de muzică pentru copii
Mergi la conținut

Palmares 2011

Arhivă > 2006-2011 > 2011
Trofeul „Fulg de Nea” 2011
Iulia-Elena Manolache
Bârlad

Secțiunea Interpretare
Grupa 1
6-8 ani
Alexandra-Bianca Petcu
David Dimonu
Beatrice-Maria Florea
Mara Pripon
Adrian Ștefan Ivan
Iulia Sorlea
Liana Hârlab
Corina Brănișcan
Moinești
București
Iași
București
Brașov
Cluj-Napoca
Brașov
Oradea
Premiul I
Premiul I
Premiul II
Premiul II
Premiul III
Mențiune
Mențiune
Mențiune
Grupa 2
9-11 ani
Alexia Urtoi
Larisa Giurgiu
Theodora Socaciu
Isabela Pamparău
Patrik Buzasi
Christiana Sora
Patricia Ciobotaru
Adrian Ciobanu
Iași
Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
Botoșani
Oradea
București
Oradea
Piatra Neamț
Premiul I
Premiul I
Premiul II
Premiul III
Premiul III
Mențiune
Mențiune
Mențiune
Grupa 3
12-14 ani
Alexandra Aretta Ilie
Gabriela Bejan
Alexandru Cristea
Anastasia Popistașu
Irina Ionescu
Florina Petrea
Maria Roșculete
Minodora Gheorghe
Zărnești
Brașov
Oradea
Botoșani
București
Cluj-Napoca
Craiova
Băicoi
Premiul I
Premiul II
Premiul II
Premiul III
Premiul III
Mențiune
Mențiune
Mențiune
Grupa 4
15-18 ani
Timea Antal
Aurora Ioana Dan
Ioana Moldovan
Ana-Maria Roșu
Alexandra Popa
Alexandra Pashalov
Huedin
Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
Roman
Vaslui
Moinești
Premiul I
Premiul II
Premiul III
Mențiune
Mențiune
Mențiune
Secțiunea Creație
Jumătatea sufletului meu”
Muzică: Sergiu Rudich
Text: C. Dumitriu/S. Rudich

„Și eu pot”
Muzică și text: Cătălin Dascălu

„Îngerul meu păzitor”
Muzică: Cristian Alivej
Text: Marian Stere

„Bal și Stafi”
Muzica: Virgil Popescu
Text: George Popovici

„Numai tu și eu”
Muzică: Cristian Alivej
Text: Marian Stere

„Și azi voi cânta”
Text: George Popovici

„În palton sau kimono”
Muzică și text: Robert Costin
Alexandra Marele



Alexia Urtoi


Christiana Sora



David Dimonu



Maria Ana Roșculete



Adriana Ciobanu


Sara Nukina

Roman



Iași


București



București



Craiova



Piatra Neamț


București

Premiul I



Premiul II


Premiul III



Mențiune



Mențiune



Mențiune


Mențiune

Premii speciale

Denisa-Mihaela Burghelea
Vanessa Marzavan
Alexandra Hulban
Mara Căptaru
Lorenzo Moise
Alis Maria Făiniță
Roxana Atofane
Ioana Bîrne
Daria Bahrin
Maria-Raluca Rusu
Bianca Mălina Romașcanu
Oana Ștefana Tăbultoc
Maria Guraliuc-Antăluță
Bianca Ignat
David Dimonu
Vaslui
București
Brașov
București
Oradea
Moinești
Suceava
Brașov
Iași
București
Bacău
Botoșani
Iași
Brașov
București

Premiul „Șerban Georgescu”
Premiul de excelență
Premiul juriului
Premiul special
Premiul de popularitate
Premiul „Viva la Musica”
Premiul „Speranța”
Premiul TVS
Premiul pentru apariție
Premiul pentru debut

Premiul „Librariile Ralu”
Premiul Jolidon
Premiul „Simpatia”
Premiul „Dreamday”
Premiul tinereții

facebook.com/FestivalulFulgDeNea
0766 235438
festivalulfulgdenea@yahoo.com
Înapoi la conținut