Palmares 2007 - Festivalul Fulg de nea

2018
Festivalul de muzică pentru copii
fulg de nea
Mergi la conținut

Palmares 2007

Arhivă > 2006-2011 > 2007

TROFEUL "Fulg de nea" 2007

Aileni Herman Cristian

Iasi

Sectiunea INTERPRETARE

Grupa 1
6-8 ani

Premii acordate de juriu

Morosanu Deea
Panaitescu Andreea
Dobos Maria
Galatanu Mario
Gogoana Robert Cristian
Popistasu Anastasia Alina
Zoia Andreea
Koc Yasemin Maria

Iasi
Piatra Neamt
Brasov
Iasi
Bucuresti
Botosani
Bucuresti
Bucuresti

Premiul I
Premiul II
Premiul III
mentiune
mentiune
mentiune
mentiune
Premiul juriului

 

Alte premii

Atirgovitoaie Stefan
Penescu Victoria Darcleea
Ilie Alexandra Aretta
Iscru-Togan Stefan-Catalin
Borangic Elena Bianca
Mangata Isidora
Streinu Tabita
Cercel Ada
Luncanu Iulia Karina
Enache Teodora
Munteanu Raluca

Iasi
Covasna
Tohanu Nou
Constanta
Bucuresti
Piatra Neamt
DrobetaTS
Bucuresti
Bacau
Brasov
Galati

Premiul de popularitate
Premiul special
Premiul FFCT
Premiul FFCT
Premiul "Minimegastar"
Premiul "Minimegastar"
Premiul "Radio Romania Int."
Premiul "ViVA LA MUSiCA"
Premiul "ViVA LA MUSiCA"
Premiul TVS
Premiul TVS

Grupa 2
9-11 ani

Premii acordate de juriu

Dascalu Georgia Petruta
Badulescu Ion Moise
Muresan Ingrid
Birne Ioana Andreea
Luca Diana Petronela
Manolache Theodora
Tofan Ioana Teodora

Bucuresti
Mioveni
Brasov
Brasov
Piatra Neamt
Iasi
Galati

Premiul I
Premiul II
Premiul III
si Premiul FFCT
mentiune
mentiune
mentiune
mentiune

 

Alte premii

Raducan Adina Teodora
Bejan Gabriela Alina
Barariu Codruta Bianca
Fortu Radu si Razvan
Diacov Sabrina Nicoleta
Popa Andrada
Darie Roxana Andreea
Lazar Petruta Elena
Petruca Ecaterina
Popandron Simina
Ion Luciana
Cioloca Anastasia Malina
Haidau Alexandra

Sapoca
Brasov
Dorohoi
Galati
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Turda
Piatra Neamt
Cluj Napoca
Bucuresti
Toplita
Iasi - Iasi

Premiul de popularitate
Premiu special
Premiul "Casa Muresan"
Premiul FFCT
Premiul "Minimegastar"
Premiul "Minimegastar"
Premiul "Radio Romania Int."
Premiul "Radio Romania Int."
Premiul "Radio Romania Int."
Premiul "ViVA LA MUSiCA"
Premiul "ViVA LA MUSiCA"
Premiul TVS
Premiul TVS

Grupa 3
12-14 ani

Premii acordate de juriu

Gherghina Ioana
Blagescu Georgiana
Petrisoaea Danut
Modiga Andrei
Statie Alina Elena

Bucuresti
Piatra Neamt
Iasi
Brasov
Bals

Premiul I
Premiul II
Premiul III
mentiune
mentiune si Premiul Fundatiei "Dacia"

 

Alte premii

Dobritoiu Roxana Elena
Moldovan Ioana Nadia
Ghioc Alexandra
Gomoescu Alexandra
Gheorghe Horia

Rm. Valcea
Cluj Napoca
Cluj Napoca
Galati
Brasov

Premiul "Radio Romania Int."
Premiul "Radio Romania Int."
Premiul FFCT
Premiul FFCT
Premiul Fundatiei "Dacia"

Grupa 4
15-18 ani

Premii acordate de juriu

Muntenas Maria Lorena
Tudor Diana
Toia Andreea Mihaela
Grasu Adela Cristiana
Preda Silvia

Focsani
Craiova
Brasov
Bucuresti
Brasov

Premiul I
Premiul II
si Premiul "RRI"
Premiul III
mentiune
mentiune

 

Alte premii

Ariton Stanca Maria
Mihai Oana
Rimbetiu Tudor Andrei

Turda
Brasov
Brasov

Premiul "Radio Romania Int."
Premiul FFCT
Premiul FFCT

Sectiunea CREATIE

"Colind pentru bunica"
M&T: Valentin Muntean

"Stiu destule"
M: Jolt Kerestely T: Marian Stere

"Ingerii colinda"

M&T: Claudiu Bulete

Rucsanda Ioana


Luca Diana Petronela


Dicu Iulia Evelyn

Brasov


Piatra Neamt


Rm. Valcea

Premiul I


Premiul II


Premiul III


facebook.com/FestivalulFulgDeNea
0766 235438
festivalulfulgdenea@yahoo.com
Înapoi la conținut